+90 552 471 16 25

Uygulamalarımız

Uygulamalarımız

Neler Yapıyoruz?

Çene Cerrahisi Bursa olarak hastalarımızın ihtiyaç ve beklentilerine uygun, diş hekimliği alanında tüm imkanları kullanarak, zamanında, doğru ve memnun edici, sağlık hizmeti sunmayı hedefliyoruz.

Diş ve Çene Apseleri

Diş ve Çene Apseleri

Diş kaynaklı apseler genelde diş çürüklerinin ilerlemesi ve kök ucu iltihabına neden olması sonucu gelişir. Soğuk, sıcak veya tatlıda zamanla artan bir hassasiyet ile kendilerini belli ederler.

İmplant

İmplant

Eksik dişlerin fonksiyon ve estetiğini tekrar sağlamak amacıyla çene kemiğine yerleştirilen ve doku dostu bir madde olan titanyumdan yapılan vidaya benzer şekle sahip yapay diş kökü

Çene Kistleri

Çene Kistleri

Çene kemikleri veya çevresindeki yumuşak dokularda bulunan etrafında kese şeklinde bir kist kapsülü bulunan ve içinde kist sıvısı bulunan patolojik yapılara kist denir.

Çene Tümörleri

Çene Tümörleri

Çenelerde meydana gelen tümörler; diş, kemik, diş eti veya tükürük bezi gibi dokuları oluşturan bazı hücrelerin kontrolsüz bir şekilde çoğalmalarıyla oluşan patolojik kitlelerdir.

Ortognatik Cerrahi

Ortognatik Cerrahi

Dişleri, çeneleri ve yüzü etkileyen ve ortodontik yöntemlerle tedavi edilemeyen diş ve çene düzensizliklerinin düzeltilmesi amacıyla yapılan çenelerin yeniden konumlandırılması.

Çene Eklemi Rahat.

Çene Eklemi Rahat.

Çene eklemi; alt çene kemiği ile şakak kemiğini birbirine bağlayan ve bu iki kemik arasında bir eklem kıkırdağı ihtiva eden, çeşitli yönlerde hareket edebilme kabiliyetine sahip bir eklemdir.

Çene Kırıkları

Çene Kırıkları

Kaza, düşme veya darp gibi travmalar sadece çene kemiğinde kırığa neden olmaz aynı zamanda dişler ve çevre yumuşak dokularda da kırık, çatlak, yırtık vb. hasarlara da sebep olabilirler.

Gömülü Dişler

Gömülü Dişler

Sürme yaşı geçen, çene kemiği içerisinde gömülü kalmış dişe gömülü diş denmektedir. 19 yaşındaki bir hastanın sürmemiş 20 yaş dişleri henüz sürme yaşı gelmediği için gömülü diş sayılmaz.

Maksiller Sinüs Prob.

Maksiller Sinüs Prob.

Maksiller sinüs üst çene kemiği içerisinde sağlı sollu doğal boşluklardır ve burun boşluğu ile de doğal bir açıklığı vardır. Zaman içerisinde maksiller sinüslerde problemler meydana gelebilir.

Tükürük Bezi Has.

Tükürük Bezi Has.

Tükürük bezleri 3 çift, büyük ve yüzlerce sayıda küçük (pirinç tanesi kadar) boyutta ve tükürük salgılayan bezlerdir. Tükürük bezleri ağızda sindirim başlangıcı, yutmada kolaylık sağlarlar.

Sıra Alın

Randevu Alın

Yandaki formu kullanarak hızlı bir şekilde randevu talebinde bulunabilirsiniz. Sizi en kısa sürede arayacağız ve randevu durumunuzu bildireceğiz.

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi - Cuma
Cumartesi
Pazar

Memnuniyet

Her defasında sizi memnun etmeyi amaçlıyoruz.

Güncel Teknoloji

Tedavilerimizde güncel bilgileri ve teknolojiyi kullanıyoruz.

Üstün Hizmet

Size en iyiyi sunmak için var gücümüzle çalışıyoruz.

Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Randevu Al